Nauka, szkoły, rozwój osobisty

BHP Poznań

Wybór odpowiedniego ośrodka nie jest łatwy i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Korzystając z naszej pomocy mogą państwo być spokojni. Nasi doświadczeni instruktorzy przeprowadzą ciekawe i wartościowe kursy BHP. Z przyjemnością przygotujemy także państwa pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zachęcamy również do skorzystania z pomocy naszych profesjonalnych audytorów, którzy ocenią obecną jakość spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy w państwa przedsiębiorstwach.

CCNP

Trzecim z kolei poziomem zdobywania umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych jest CCNP, czyli kurs CISCO Professional. Jest on równoznaczny z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy zawodowej inżyniera lub informatyka. Ukończenie takiego szkolenia oraz pozytywny wynik egzaminu to potwierdzenie umiejętności.

Sprzątanie po remoncie Warszawa

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne i szybkie sprzątanie po remoncie w Warszawie, to koniecznie zapoznajcie się z szeroką ofertą naszej firmy. Zapewniamy takie usługi jak: sprzątanie po remontach, i malowaniu, sprzątanie po wymianie instalacji oraz sprzątanie domów, biur i mieszkań. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

MS Excel

Jest to program powszechnie wykorzystywany w wielu biurach, szczególnie tych, które zajmują się księgowością, rachunkowością i zatowarowaniem sklepów. Kursy MS Excel organizowane przez AKBALO są dedykowane zarówno dla nowicjuszy, jak i też bardziej zaawansowanych użytkowników. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i zapisz się na szkolenie!

Szkolenia pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc najczęściej jest elementem szkolnych zajęć, jednak większość osób mało z niego zapamiętuje. Dlatego warto wybrać profesjonalny kurs pierwszej pomocy, który nauczy w jaki sposób reagować w sytuacji zagrożenia. Nasza firma organizuje fachowe szkolenia, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!