Nauka, szkoły, rozwój osobisty

BHP Poznań

Wybór odpowiedniego ośrodka nie jest łatwy i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Korzystając z naszej pomocy mogą państwo być spokojni. Nasi doświadczeni instruktorzy przeprowadzą ciekawe i wartościowe kursy BHP. Z przyjemnością przygotujemy także państwa pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zachęcamy również do skorzystania z pomocy naszych profesjonalnych audytorów, którzy ocenią obecną jakość spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy w państwa przedsiębiorstwach.

CCNP

Trzecim z kolei poziomem zdobywania umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych jest CCNP, czyli kurs CISCO Professional. Jest on równoznaczny z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy zawodowej inżyniera lub informatyka. Ukończenie takiego szkolenia oraz pozytywny wynik egzaminu to potwierdzenie umiejętności.

Opieka nad dziećmi Ameryka

Interesuje Cię nauka języka angielskiego na uniwersytetach w USA? Opieka nad dziećmi to możliwość wylotu do Ameryki i uzyskania dobrze płatnej pracy oraz stypendium. Oferujemy trzy rodzaje wyjazdów: classic, extraordinaire oraz educare. W każdym przypadku łączysz w różnych proporcjach pracę z edukacją.