Nauka, szkoły, rozwój osobisty

BHP Poznań

Wybór odpowiedniego ośrodka nie jest łatwy i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Korzystając z naszej pomocy mogą państwo być spokojni. Nasi doświadczeni instruktorzy przeprowadzą ciekawe i wartościowe kursy BHP. Z przyjemnością przygotujemy także państwa pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zachęcamy również do skorzystania z pomocy naszych profesjonalnych audytorów, którzy ocenią obecną jakość spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy w państwa przedsiębiorstwach.

CCNP

Trzecim z kolei poziomem zdobywania umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych jest CCNP, czyli kurs CISCO Professional. Jest on równoznaczny z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy zawodowej inżyniera lub informatyka. Ukończenie takiego szkolenia oraz pozytywny wynik egzaminu to potwierdzenie umiejętności.

MS Excel

Jest to program powszechnie wykorzystywany w wielu biurach, szczególnie tych, które zajmują się księgowością, rachunkowością i zatowarowaniem sklepów. Kursy MS Excel organizowane przez AKBALO są dedykowane zarówno dla nowicjuszy, jak i też bardziej zaawansowanych użytkowników. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i zapisz się na szkolenie!

Szkolenia pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc najczęściej jest elementem szkolnych zajęć, jednak większość osób mało z niego zapamiętuje. Dlatego warto wybrać profesjonalny kurs pierwszej pomocy, który nauczy w jaki sposób reagować w sytuacji zagrożenia. Nasza firma organizuje fachowe szkolenia, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferty pracy wielkopolska

Przeglądają Państwo oferty pracy w woj. wielkopolskim? Warto więc zajrzeć na nasz serwis internetowy. Znajdą na nim Państwo najlepsze oferty. Współpracujemy z wieloma firmami, pomagając znaleźć propozycje, która podniesie Państwa kwalifikacje i pozwoli zdobyć dodatkowe środki finansowe. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów.

Lekcje niemieckiego dla opiekunek

Wiele osób chciałoby się zdecydować na pracę za granicą, jednak nie posiadają odpowiednich umiejętności, które pozwoliłyby im porozumieć się z innymi. Dlatego oferujemy Państwu lekcje niemieckiego dla opiekunek osób starszych w formie wpisów, w ramach których nauczymy uczestników najważniejszych zwrotów.

Szkolenia sep

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia SEP, nasza propozycja bez wątpienia Cię zainteresuje. Nasz ośrodek organizuje specjalistyczne kursy pozwalające na zdobycie cennej wiedzy pozwalającej uzyskać kwalifikacje do pracy jako elektryk. Wszystkie szkolenia SEP przeprowadza wykwalifikowana i doświadczona kadra, która jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie zadawane pytania. Decydując się na nawiązanie współpracy z nami możesz być pewien, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.