Gotowanie

dobra restauracja gdańsk

Jeżeli zajmujesz się działalnością biznesową, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak dużą rolę podczas organizacji różnego typu spotkań z klientami, współpracownikami czy kontrahentami odgrywa odpowiedni dobór miejsc. Senso Restaurant & Bar w Gdańsku oferuje sale konferencyjne do wynajęcia, w których będziecie mogli prowadzić profesjonalne szkolenia, sympozja czy innego typu zebrania branżowe. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego oraz kompleksową obsługę wydarzenia.

Woda źródlana

Bez względu na Twój wiek, płeć czy stan zdrowia powinieneś spożywać w zależności od pory roku, nawet do kilku litrów życiodajnych płynów w ciągu dnia. Woda źródlana PiastPol o PH 7,2 dzięki dużej zawartości składników mineralnych, jest świetnym uzupełnieniem codziennej diety, w pełni zaspokajając potrzeby organizmu związane z przyjmowaniem odpowiedniej ilości płynów. Nadaje się do spożywania w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego, czy też podczas spożywania posiłku. Gasi pragnienie i podbija uczucie sytości.

Urządzenia gastronomiczne

W naszej ofercie udostępniamy Państwu wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne. To sprzęty odznaczają się najlepszą klasą, wysoką funkcjonalnością i solidnością. Proponowane przez nas urządzenia gastronomiczne to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich właścicieli punktów gastronomicznych, którzy chcą wyposażyć je w najważniejsze sprzęty. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, proponując im fachowe doradztwo. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Lodziarnia Wrocław

Szukasz słodkości, które zachwycą Ciebie i Twoich najbliższych? Lodziarnia Grycan we Wrocławiu zaprasza na zimne pyszności, które z całą pewnością zachwycą każdego. Wielość smaków to gwarancja, że każdy z Was będzie mógł znaleźć tutaj swój ulubiony. Tak dużego wyboru z pewnością nie znajdziecie nigdy więcej!

wagi przemysłowe

W naszym asortymencie znajdziesz praktyczne w zastosowaniu i zawsze dokładne wagi przemysłowe, które z pewnością odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. To urządzenia wysokiej jakości, które zdobyły już popularność na polskim rynku. Ważenie na tych sprzętach jest niezwykle proste - przekonaj się sam już dziś!