Zdrowie i uroda, Meble i sprzęt medyczny

Pobyty krótkoterminowe

Aktywność zazwyczaj kojarzona jest z młodością, tymczasem osoby starsze wcale nie muszą zwalniać tempa życia. Dom spokojnej starości to miejsce, w którym wykwalifikowana kadra dba o utrzymanie zdrowia i witalności podopiecznych. Liczne zajęcia ruchowe, w tym rehabilitacyjne, pozwalają na stopniową poprawę sprawności seniorów i dodają im energii. Oferujemy Państwu usługę pobytu krótkoterminowego dla osób wymagających opieki poszpitalnej, rehabilitacji czy też czasowej opieki podczas nieobecności stałego opiekuna.

sklep dentystyczny

Witaj w firmie Fhu Roy. Oferujemy nowoczesne materiały stomatologiczne, które z pewnością odpowiedzą na oczekiwania nawet najbardziej wymagających lekarzy dentystów. W ofercie m.in. masy wyciskowe, wypełnienia kompozytowe płynne, gutaperka, wytrawiacze i wiele innych substancji oraz przyborów do leczenia.

Aparat wewnątrzuszny

Dzisiejsza technologia w dziedzinie audioprotetyki oferuje szeroki wybór rozwiązań, które są nie tylko wydajne, efektywne, ale i dyskretne - niemal niedostrzegalne dla otoczenia. To szczególnie ważne dla osób młodych, aktywnych, o szczególnych wymaganiach. Aparat wewnątrzuszny wprowadzany jest do kanału słuchowego, dzięki czemu jest niewidoczny.

Laryngolog Warszawa

Dziedziną medyczną, która zajmuje się diagnozowaniem i dobieraniem odpowiedniego leczenia chorób uszu, nosa, gardła i krtani jest laryngologia. Wśród zabiegów z tej dziedziny wykonywanych chirurgicznie, znajdują się: wycięcie migdałków (bardzo częste w okresie dojrzewania), operacja przegrody nosa lub plastyka podniebienia (np. gdy pacjent chrapie), operacja zatok przynosowych, usunięcie torbieli, plastyka małżowiny nosa i inne.

Cordyceps

To ziele jest wykorzystywane w tradycyjnej, chińskiej medycynie. Do jego właściwości zaliczane jest pobudzanie układu immunologicznego. Ponadto Cordyceps posiada składniki aktywne biologicznie, syntezujące związki biobójcze, które uczestniczą w reakcjach syntezy kwasów nukleinowych. Jest on wykorzystywany w medycynie naturalnej.

Terapia alkoholowa

Jeśli odczuwasz silną potrzebę picia lub wykazujesz brak kontroli nad ilością spożywanych trunków, może to oznaczać wstęp do uzależnienia. Pomocą może okazać się terapia alkoholowa, mająca na celu porzucenie nawyków druzgocących organizm. W przypadku wystąpienia poważnych objawów, jak padaczka czy majaczenia, odwyk staje się koniecznością.

catering dietetyczny

Zastanawiasz się czym jest catering dietetyczny? To nowoczesna usługa polegająca na dostarczaniu Klientowi całodziennego zestawu posiłków o określonej wartości energetycznej (np. 1500 kcal). Na stronie optidiet.pl znajdziesz zasady na jakich można skorzystać z naszej oferty. Jeśli nie masz czasu na dietę - jesteśmy dla Ciebie.

Odzież medyczna

W naszym asortymencie znajdziesz produkty najwyższej jakości, takie jak solidna odzież medyczna. Proponujemy szeroką gamę ubrań roboczych, odznaczających się materiałem najwyższej jakości i jednocześnie korzystną ceną. Nasza propozycja została dostosowana do potrzeb oraz oczekiwań wszystkich klientów.

doradztwo strategiczne Warszawa

Doradztwo strategiczne i europejskie jest dziś bardzo ważnym faktorem wpływającym na rozwój naszej gospodarki. To właśnie od świadomości naszego społeczeństwa zależy, czy będziemy zyskiwać jako społeczeństwo, czy tracić. Na terenie Warszawy i online świadczę usługi dostarczania informacji zarówno dla przedsiębiorstw z sektora publicznego, a więc placówek naukowych, urzędów itp., jak ich dla firm prywatnych.

Dom opieki Złota Jesień

Mamy dziesięcioletnie doświadczenie w zajmowaniu się starszymi osobami. Nasz dom opieki Złota Jesień to miejsce złożone z fizjoterapeutów, rehabilitantów czy pielęgniarek. Oferujemy pobyty krótkoterminowe oraz długoterminowe. Nasi Pensjonariusze otrzymują pięć posiłków dziennie. Potrawy dostosowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz zaleceń specjalistów.

porody w wodzie Zabrze

Placówka medyczna świadczy usługi dla matek w ciąży i połogu w ramach opieki stacjonarnej i ambulatoryjnej . Na oddziale odbywają się porody w wodzie, w specjalnie do tego celu przeznaczonych wannach. Dziecko tuż po urodzeniu jest przez 40 sekund przetrzymywane pod powierzchnią przez położną. Opcję tę mogą wybrać pacjentki, których wyniki są prawidłowe a przebieg ciąży niezagrożony.

Psychoterapia Bielsko

Celem przeprowadzanych sesji jest dotarcie do podświadomych mechanizmów, które stanowią przyczynę lęków i niepewności. Psychoterapia polega na szczerej rozmowie z pacjentem, która prowadzi do poznania czynników hamujących jego szczęście. Wszystkie sesje indywidualne oraz dla par odbywają się w gabinecie w Bielsku-Białej.

Chirurgia stomatologiczna

Jeśli uciekamy się do pomocy dentysty chirurga, robimy to tylko w wypadkach, które naprawdę szczególnie tego wymagają. Zazwyczaj jednak staramy się dostarczyć usługę nieinwazyjną. Kiedy prowadzimy zabieg, dbamy o to, aby tkanki otaczające zepsuty ząb nie zostały zbyt poważnie naruszone. Chirurgia zęba to także małe operacje, jak nacinanie ropnia oraz wędzidełka. Poza tym wykonujemy zabiegi protetyczne, implanty, znieczulenia oraz diagnostykę wszelkiego rodzaju - nasze usługi są bardzo kompleksowe.

Badanie stawów biodrowych u dzieci

Placówka prowadzi diagnostykę obrazową i leczenie zachowawcze narządu ruchu u niemowląt. Oferowane jest badanie stawów biodrowych u dzieci, nakierowane na wczesne wykrycie zmian o charakterze dysplazji. Choroba ta oznacza spłycenie panewki, z której kość udowa może się wyśliznąć i doprowadzić do zwichnięcia.

Seminaria inspirujące

W naszym Centrum Edukacji i Terapii zatrudnieni są terapeuci, psychoterapeuci, trenerzy, edukatorzy i psychologowie, którzy ukończyli kształcenie w obszarze, jakim jest prawidłowy rozwój dziecka. Wspólnie organizujemy tzw. seminaria inspirujące, które opieramy na naukach duńskiego pedagoga, Jespera Juula.

podkładki pod protezę

By móc zamocować w jamie ustnej most lub koronę, należy najpierw stworzyć w kości szczęki swoisty filar. Nie wszystkim jest jednak dana możliwość uratowania wszystkich swoich zębów, dlatego proponujemy stosować podkładki pod protezę. Dzięki nim nie będziemy czuli uczucia dyskomfortu podczas noszenia przyklejonej protezy. Zapraszamy wszystkich do naszego sklepu White Bear już teraz!

Jadłospis diety ketogenicznej

Zastanawiasz się, co możesz jeść, gdy zależy Ci na tym, żeby spalać tkankę tłuszczową? Przykładowy jadłospis diety ketogenicznej, w ramach której pracuję z moimi klientami, znajdziesz na stronie internetowej. Jeśli przypadnie Ci do gustu, umów się do mnie na wizytę, a opracujemy plan odżywiania dopasowany do Twoich preferencji.

Soki ekologiczne jabłkowe

Uwielbiasz orzeźwiające napoje, które świetnie nawadniają w cieplejsze pory roku? Zachęcamy Cię w takim razie do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz soki ekologiczne jabłkowe. Nasze bio propozycje sprzedajemy w kartonach zawierających 1000 ml produktu. Postaw na zdrowy napój bez cukru.

Logopeda Gorzów

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych, na których mają oni szansę nauczyć się poprawnych relacji z otoczeniem i rówieśnikami oraz poznać zasad prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie i panowania nad własnymi emocjami. Nad terapią w naszej poradni w Gorzowie czuwa psycholog dziecięcy oraz logopeda, który uczy maluchy poprawnego wysławiania się i artykulacji, zapobiegając rozwojowi wad wymowy. Organizujemy także szkolenia dla rodziców, na których mają oni szansę poznać skuteczne metody rozwiązywania konfliktów ze swoimi pociechami i dowiedzieć się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Szkolenia medyczne

Naszą ofertę kierujemy do lekarzy, pielęgniarek, pracowników pogotowia ratunkowego, ale też do osób spoza służby zdrowia. Oferujemy szkolenia medyczne, na których nauczysz się najważniejszych zasad pierwszej pomocy. Organizujemy kursy podstawowe, ale też te zaawansowane dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, np. o zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych.

Zestawy do płukania nosa

Wyroby medyczne, jakimi są zestawy do płukania nosa, to ważna część oferty naszego sklepu internetowego. W komplecie znajduje się buteleczka o specyficznej, wąskiej końcówce, a także saszetki z chlorkiem sodu, których liczba różni się w zależności od wybranej opcji. Stosowanie warto skonsultować z lekarze, szczególnie w przypadku dzieci.