Zdrowie i uroda, Meble i sprzęt medyczny

Pobyty krótkoterminowe

Aktywność zazwyczaj kojarzona jest z młodością, tymczasem osoby starsze wcale nie muszą zwalniać tempa życia. Dom spokojnej starości to miejsce, w którym wykwalifikowana kadra dba o utrzymanie zdrowia i witalności podopiecznych. Liczne zajęcia ruchowe, w tym rehabilitacyjne, pozwalają na stopniową poprawę sprawności seniorów i dodają im energii. Oferujemy Państwu usługę pobytu krótkoterminowego dla osób wymagających opieki poszpitalnej, rehabilitacji czy też czasowej opieki podczas nieobecności stałego opiekuna.

sklep dentystyczny

Witaj w firmie Fhu Roy. Oferujemy nowoczesne materiały stomatologiczne, które z pewnością odpowiedzą na oczekiwania nawet najbardziej wymagających lekarzy dentystów. W ofercie m.in. masy wyciskowe, wypełnienia kompozytowe płynne, gutaperka, wytrawiacze i wiele innych substancji oraz przyborów do leczenia.

Aparat wewnątrzuszny

Dzisiejsza technologia w dziedzinie audioprotetyki oferuje szeroki wybór rozwiązań, które są nie tylko wydajne, efektywne, ale i dyskretne - niemal niedostrzegalne dla otoczenia. To szczególnie ważne dla osób młodych, aktywnych, o szczególnych wymaganiach. Aparat wewnątrzuszny wprowadzany jest do kanału słuchowego, dzięki czemu jest niewidoczny.

Laryngologia Warszawa

Dziedziną medyczną, która zajmuje się diagnozowaniem i dobieraniem odpowiedniego leczenia chorób uszu, nosa, gardła i krtani jest laryngologia. Wśród zabiegów z tej dziedziny wykonywanych chirurgicznie, znajdują się: wycięcie migdałków (bardzo częste w okresie dojrzewania), operacja przegrody nosa lub plastyka podniebienia (np. gdy pacjent chrapie), operacja zatok przynosowych, usunięcie torbieli, plastyka małżowiny nosa i inne.

Cordyceps

To ziele jest wykorzystywane w tradycyjnej, chińskiej medycynie. Do jego właściwości zaliczane jest pobudzanie układu immunologicznego. Ponadto Cordyceps posiada składniki aktywne biologicznie, syntezujące związki biobójcze, które uczestniczą w reakcjach syntezy kwasów nukleinowych. Jest on wykorzystywany w medycynie naturalnej.

doradztwo strategiczne Warszawa

Doradztwo strategiczne i europejskie jest dziś bardzo ważnym faktorem wpływającym na rozwój naszej gospodarki. To właśnie od świadomości naszego społeczeństwa zależy, czy będziemy zyskiwać jako społeczeństwo, czy tracić. Na terenie Warszawy i online świadczę usługi dostarczania informacji zarówno dla przedsiębiorstw z sektora publicznego, a więc placówek naukowych, urzędów itp., jak ich dla firm prywatnych.

Dom opieki Złota Jesień

Mamy dziesięcioletnie doświadczenie w zajmowaniu się starszymi osobami. Nasz dom opieki Złota Jesień to miejsce złożone z fizjoterapeutów, rehabilitantów czy pielęgniarek. Oferujemy pobyty krótkoterminowe oraz długoterminowe. Nasi Pensjonariusze otrzymują pięć posiłków dziennie. Potrawy dostosowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz zaleceń specjalistów.

porody w wodzie Zabrze

Placówka medyczna świadczy usługi dla matek w ciąży i połogu w ramach opieki stacjonarnej i ambulatoryjnej . Na oddziale odbywają się porody w wodzie, w specjalnie do tego celu przeznaczonych wannach. Dziecko tuż po urodzeniu jest przez 40 sekund przetrzymywane pod powierzchnią przez położną. Opcję tę mogą wybrać pacjentki, których wyniki są prawidłowe a przebieg ciąży niezagrożony.

Psychoterapia Bielsko

Celem przeprowadzanych sesji jest dotarcie do podświadomych mechanizmów, które stanowią przyczynę lęków i niepewności. Psychoterapia polega na szczerej rozmowie z pacjentem, która prowadzi do poznania czynników hamujących jego szczęście. Wszystkie sesje indywidualne oraz dla par odbywają się w gabinecie w Bielsku-Białej.

Chirurgia stomatologiczna

Jeśli uciekamy się do pomocy dentysty chirurga, robimy to tylko w wypadkach, które naprawdę szczególnie tego wymagają. Zazwyczaj jednak staramy się dostarczyć usługę nieinwazyjną. Kiedy prowadzimy zabieg, dbamy o to, aby tkanki otaczające zepsuty ząb nie zostały zbyt poważnie naruszone. Chirurgia zęba to także małe operacje, jak nacinanie ropnia oraz wędzidełka. Poza tym wykonujemy zabiegi protetyczne, implanty, znieczulenia oraz diagnostykę wszelkiego rodzaju - nasze usługi są bardzo kompleksowe.

Badanie stawów biodrowych u dzieci

Placówka prowadzi diagnostykę obrazową i leczenie zachowawcze narządu ruchu u niemowląt. Oferowane jest badanie stawów biodrowych u dzieci, nakierowane na wczesne wykrycie zmian o charakterze dysplazji. Choroba ta oznacza spłycenie panewki, z której kość udowa może się wyśliznąć i doprowadzić do zwichnięcia.

Logopeda Gorzów

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych, na których mają oni szansę nauczyć się poprawnych relacji z otoczeniem i rówieśnikami oraz poznać zasad prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie i panowania nad własnymi emocjami. Nad terapią w naszej poradni w Gorzowie czuwa psycholog dziecięcy oraz logopeda, który uczy maluchy poprawnego wysławiania się i artykulacji, zapobiegając rozwojowi wad wymowy. Organizujemy także szkolenia dla rodziców, na których mają oni szansę poznać skuteczne metody rozwiązywania konfliktów ze swoimi pociechami i dowiedzieć się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Zestawy do płukania nosa

Wyroby medyczne, jakimi są zestawy do płukania nosa, to ważna część oferty naszego sklepu internetowego. W komplecie znajduje się buteleczka o specyficznej, wąskiej końcówce, a także saszetki z chlorkiem sodu, których liczba różni się w zależności od wybranej opcji. Stosowanie warto skonsultować z lekarze, szczególnie w przypadku dzieci.

Kurs pierwszej pomocy Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów pierwszej pomocy w Poznaniu. Prowadzimy szkolenia, na których dowiesz się między innymi w jaki sposób ratować życie - jak ułożyć poszkodowaną w wypadku osobę, jak ocenić jej stan zdrowia, a także co robić, aby utrzymać ja przy życiu do przyjazdu pogotowia.

Odzież AZS dla mężczyzn

Na naszej stronie znajdziecie różne elementy ubraniowe dla osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry. Odzież AZS dla mężczyzn to koszulki, bokserki, legginsy, rękawiczki i inne przylegające do ciała części garderoby, które potencjalnie mogłyby powodować świąd czy podrażnienia. Te wykonane są z jedwabiu.

Roller ręczny

W naszym sklepie dostępne są urządzenia i akcesoria sportowo-fizjoterapeutyczne. W ofercie znajduje się roller ręczny, który umożliwia zmniejszenie bólu mięśni. Z jego użyciem można wykonywać automasaż bezpośrednio na skórę, co powoduje rozluźnienie tkanek. Wykonany jest ze średnio twardego tworzywa sztucznego i gumy.

Sklep podologiczny

Zastanawiasz się gdzie najszybciej i najtaniej uzyskasz wysokiej klasy akcesoria i sprzęt podologiczny? Nie musisz już szukać, ponieważ nasza oferta to kompleksowe wyposażenie gabinetu podologicznego. Sprawdź ofertę naszego sklepu online i przekonaj się, że stawiamy na jakość oraz szybkość realizacji zamówień. Serdecznie zapraszamy!

Opieka osób starszych

Witamy w największej w Polsce agencji pośrednictwa pracy. Opieka osób starszych w Niemczech i w Polsce - oto branże, w których poszukujemy kandydatów do podjęcia zatrudnienia. Wymagamy komunikatywnej znajomości języka oraz odpowiednich cech osobowości, takich jak empatia, odpowiedzialność oraz sumienność. Zapraszamy.