Relaks i zabawy

Skok ze spadochronem

Marzysz o przeżyciu przygody, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci? Takiej, która pozostawi wspomnienia wywołująca pozytywne emocje ilekroć przypomnisz sobie o tym doświadczeniu? Szkoła aff.com.pl zaprasza na skok ze spadochronem w tandemie lub na profesjonalny kurs AFF. Sky Camp pozwoli poczuć Ci prawdziwą wolność!

Eventy korporacja

Organizacja wydarzeń to nasza specjalność. Wszelkie eventy dla korporacji, stowarzyszeń oraz instytucji powstają w oparciu o szczegółowe potrzeby, wytyczne i cele klienta. Przygotowujemy wydarzenia dopasowane do indywidualnych potrzeb, np. ukierunkowane na promocję nowego produktu, integrację pracowników lub pozyskanie nowych kontrahentów.

Drabina teleskopowa

Prace na wysokościach wymagają najwyżej jakości przenośnych konstrukcji aluminiowych, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo. Oferowana przez nas drabina teleskopowa jest lekka i wytrzymała, można ją rozłożyć do różnych wysokości, nawet do 10 metrów. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania jej w trudno dostępnych miejscach.

Park rozrywki Szczecin

Jedną z podstawowych czynności rozwojowych u dzieci jest ruch. Park rozrywki w Szczecinie to miejsce, w którym najmłodsi poprzez aktywność połączoną z zabawą mają szansę trenować swoje kompetencje fizyczne oraz poznawcze. Dzięki zastosowaniu różnorodnych elementów sensorycznych i zręcznościowych, dziecko poznaje świat za pomocą wielu kanałów zmysłowych. Wzbogaca to jego mózg o cenne doświadczenie i pozwala na dalszy rozwój.

Prezenty dla aktywnych

Jeśli solenizant to osoba, której wszędzie pełno i której daleko do domatora, a adrenalina to jego drugie imię - jego podarunek nie może być zwyczajny. W naszym sklepie znajdziesz prezenty dla aktywnych osób, którym ciągle mało wrażeń. Przygody w przestworzach na paralotni urzeczywistnią marzenia i sny o lataniu bez praktycznie żadnych ograniczeń. Oferujemy loty w tandemie, ale również szkolenia paralotniowe na poziomie podstawowym oraz doskonalącym. Znajdziesz też loty balonem oraz przeloty widokowe wiatrakowcem.