Prawo podatkowe

Radca prawny rozwód Warszawa

Nasza kancelaria swoją siedzibę mieści przy ulicy Pięknej w Warszawie. Zajmujemy się m.in. doradztwem i reprezentacją w sprawach sądowych dotyczących separacji, które każdorazowo prowadzi wybrany indywidualnie radca prawny. Rozwód także wchodzi w zakres kompetencji adwokatów zatrudnionych przez naszą firmę i jest kolejna możliwością zakończenia formalnego związku.

Kancelarie frankowe

Jeśli jesteś kredytobiorcą CHF i potrzebujesz pomocy prawnej, znajdź kancelarie frankowe w swoim mieście, które pomogą Ci w prowadzeniu ewentualnego sporu z bankiem. Nasi adwokaci świadczą usługi prawne na terenie Gdańska oraz Elbląga i specjalizują się w dziedzinie prawa konsumenckiego. Oferują konsultację, podczas której zapoznają się z zawartą z instytucją finansową umową i przedstawią możliwe rozwiązania.

Styropian opakowaniowy

Dbanie o środowisko powinno rozpoczynać się już od wyboru firmy, która w profesjonalny sposób zajmie się odbiorem, utylizacją i recyklingiem danego materiału. Kimś takim jesteśmy my, oferujemy właśnie tego typu usługi. W codziennej pracy zajmujemy się recyklingiem materiałów takich jak, chociażby styropian opakowaniowy.

Notariusze wpisy do ksiąg wieczystych

Zakup mieszkania, działki lub domu wiąże się z koniecznością dokonania szeregu czynności formalnych. W kwestiach prawnych niezbędni są również notariusze. Wpisy do ksiąg wieczystych to dokument, na podstawie którego można ustalić, czy nieruchomość jest obciążona prawami rzeczowymi oraz poznać inne ważne informacje dotyczące lokalu lub działki.

Adwokat od spraw spadkowych Białystok

Jeżeli chcą Państwo skonsultować sprawy związane z testamentem, pomóc może w tym adwokat do spraw spadkowych. Nasza kancelaria działa na terenie Białegostoku. Jest ona zlokalizowana na ulicy Mickiewicza 83 w lokalu 16. W razie potrzeby można się kontaktować zarówno w sposób telefoniczny, jak i przez maila.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Ślusarczyk

Rzymska sentencja o szkodliwej nieznajomości przepisów nie straciła nic ze swojej aktualności. Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Hryniewicz oferuje szereg usług w zakresie kodeksu cywilnego, gospodarczego oraz rodzinnego. Mówimy tutaj m.in. o reprezentacji Klienta przed sądem, sporządzaniu projektów umów i pism procesowych, udzielaniu porad oraz konsultacji. W razie pytań czy wątpliwości proszę skorzystać z naszego formularza kontaktowego, znajdującego się na stronie internetowej.

Blog \"Nieruchomości w prawie\"

Jesteś inwestorem? Szukasz rzetelnych informacji na temat rynku nieruchomości i spraw związanych z jego prawnym aspektem? Zapraszamy Cię do świata naszego bloga Nieruchomości w prawie, gdzie każdego dnia eksperci dzielą się swoją unikalną wiedzą, pomagając podejmować mądre decyzje inwestycyjne. Obszary, które pokrywamy, obejmują prawo nieruchomości, finanse, inwestycje, podatki i wiele więcej, wszystko w jednym miejscu! Korzystając z naszej platformy, zyskasz dostęp do najaktualniejszych informacji i profesjonalnych porad. Nie pozwól, aby brak wiedzy hamował Twoje ambicje inwestycyjne - dołącz do nas już dzisiaj i uruchom pełny potencjał swojej nieruchomości!