Prawo podatkowe

adwokat kraków

Oferuję porady prawne dla osób fizycznych oraz firm. Maciej Sawiński Kancelaria Adwokacka funkcjonuje na terenie Krakowa i pomaga Klientom w zakresie spraw dotyczących między innymi prawa pracy, kodeksu cywilnego i gospodarczego. Obsługa firm, którą proponuję, obejmuje sporządzanie dokumentacji oraz jej opiniowanie, pomoc w negocjacji oraz reprezentację procesową. Klienci Indywidualni mogą się do mnie zwracać w sprawach związanych z opieką nad dzieckiem, rozwodem czy podziałem majątku a także obroną w postępowaniu karnym.

negocjacje przedsądowe

Nasze usługi świadczymy zarówno osobom indywidualnym, jak również przedsiębiorstwom z różnych branż. Kancelaria Adwokat Pietryka z Wołowa zajmuje się dziedzinami prawa, które obejmują prawo cywilne, karne, administracyjne, gospodarcze oraz budowlane. W zakresie wykonywanych przez nas usług znajduje się doradztwo, sporządzanie dokumentacji urzędowej, negocjacje przedprocesowe oraz prowadzenie w imieniu Klienta postępowań sądowych. Szczegółowe informacje o podejmowanych zadaniach oraz dane teleadresowe zostały opublikowane na stronie internetowej.

Radca prawny rozwód Warszawa

Nasza kancelaria swoją siedzibę mieści przy ulicy Pięknej w Warszawie. Zajmujemy się m.in. doradztwem i reprezentacją w sprawach sądowych dotyczących separacji, które każdorazowo prowadzi wybrany indywidualnie radca prawny. Rozwód także wchodzi w zakres kompetencji adwokatów zatrudnionych przez naszą firmę i jest kolejna możliwością zakończenia formalnego związku.

pomoc dla zadłużonych firm

Nasza kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz ogłaszania upadłości. Świadczy pomoc dla zadłużonych firm oraz dla klientów indywidualnych. Reprezentuje podmioty przed odpowiednimi organami sądowymi oraz administracyjnymi, a także w postępowaniach pozasądowych.

Adwokat Warszawa

Kancelaria Adwokacka Urszuli Cholewskiej-Walczuk w Warszawie zajmuje się stałą obsługą prawną klienta oraz doraźnym doradztwem. Specjalizujemy się w zakresie prawa: oświatowego, pracy, ubezpieczeń społecznych, cywilnego i innych. Działamy od na terenie Katowic. Więcej informacji na temat obszarów działalności na naszej stronie internetowej.