Środki masowego przekazu i reklama

Baza głosów

Planujecie Państwo rejestrację audiobooka i zależy Wam na tym, by zatrudnić do niego kogoś z naprawdę profesjonalnym głosem, doskonałą dykcją i wyczuciem słowa? Baza głosów Digital Beast Sound Studio to rozwiązanie, w obrębie którego możecie Państwo liczyć na skorzystanie z usług najlepszych profesjonalistów w tym fachu. Tym samym będziecie mogli być spokojni, że Wasze nagrania lektorskie okażą się zaawansowane i zaintrygują klientów, widzów danego video czy słuchaczy. Działamy na terenie Warszawy.

power bank reklamowy

Najlepszym rozwiązaniem promocyjnym są zapewne ekskluzywne gadżety reklamowe dla firm. Nie znam lepszego sposobu na to, by nie tylko zatrzymać klienta stałego, który zaufał już naszym produktom, jak i nowego klienta, który chętnie skusi się na poznanie naszej marki. Artykuły reklamowe są przeróżne. Można oczywiście postawić na typowe artykuły typu długopisy, notatniki, smycze, czy bardzo popularne w ostatnich czasach – torby.

tanie pieczątki

Notesy firmowe to niedroga, skuteczna i elegancka forma promocji każdego przedsiębiorstwa. W naszej drukarni wykonamy dla Państwa ekskluzywne gadżety promocyjne. Jesteśmy przekonani, że nasze wizytówki, teczki i segregatory spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe i estetyczne. Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Wizytówki wypukłe

Właściwa prezentacja własnej osoby, jak i samej firmy jest jednym z najważniejszych elementów wszystkich rozmów biznesowych. Wizytówki wypukłe, na powierzchni których można odczuć nadrukowany napis, zdecydowanie pokazują osobę we właściwym świetle. Oferujemy wiele eleganckich modeli na luksusowych materiałach.

plandeki reklamowe

Dla naszych Klientów ze Świdnika, Lublina czy okolic wykonujemy na zamówienie m.in. plandeki reklamowe do wszystkich typów samochodów i przyczepek. Wyprodukować możemy ponadto osłony na łodzie i motorówki, a także na na hale namiotowe. Poza tym nasza oferta obejmuje również druk na szkle - na panelach kuchennych, balustradach czy frontach szaf.

Producent leżaków

Oferujemy Państwu wygodne i praktyczne leżaki ogrodowe. Dostępne w naszym asortymencie produkty od bezpośredniego producenta pozwalają na pełny i odprężający wypoczynek w zaciszu własnego ogrodu. To także doskonałe rozwiązanie dla obiektów hotelowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, które charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz odpornością na intensywna eksploatację. Leżaki ogrodowe mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

ekrany diodowe

Nowoczesna technologia ma zastosowanie nie tylko w budownictwie czy medycynie, ale również w marketingu. Ekrany diodowe LED to ciekawa forma reklamy: promocji i poinformowania o miejscu lokalu. Proponowane przez nas rozwiązania wyświetlaczy ledowych, to między innymi infokioski, telebimy, termometry.