Środki masowego przekazu i reklama

Producent leżaków

Oferujemy Państwu wygodne i praktyczne leżaki ogrodowe. Dostępne w naszym asortymencie produkty od bezpośredniego producenta pozwalają na pełny i odprężający wypoczynek w zaciszu własnego ogrodu. To także doskonałe rozwiązanie dla obiektów hotelowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, które charakteryzują się eleganckim wyglądem oraz odpornością na intensywna eksploatację. Leżaki ogrodowe mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

ekrany diodowe

Nowoczesna technologia ma zastosowanie nie tylko w budownictwie czy medycynie, ale również w marketingu. Ekrany diodowe LED to ciekawa forma reklamy: promocji i poinformowania o miejscu lokalu. Proponowane przez nas rozwiązania wyświetlaczy ledowych, to między innymi infokioski, telebimy, termometry.

Ścianki podświetlane

Chcesz wyróżnić swoje puchary i medale, a także sprawić, by stały się widoczne dla innych? Oprócz odpowiedniej ekspozycji, musisz zadbać o jej właściwe miejsce. Ścianki podświetlane pozwolą Ci uwydatnić to, co jest dla Ciebie ważne. Doskonale odnajdują się też w celach reklamowych czy informacyjnych.

Wiadomości ze świata

Lubisz być zorientowany w tym, co się dzieje w twoim kraju oraz poza jego granicami? W byciu na bieżąco pomoże ci ten oferujący aktualne wiadomości ze świata serwis internetowy. Wchodząc na stronę, masz gwarancję sprawdzonych informacji, a także pewność, że żadne istotne wydarzenie cię nie ominęło.

Prawa kobiet

Organizacje walczące w imieniu osób dyskryminowanych są nie tylko widoczne podczas strajków. O prawa kobiet zabiegają od wielu lat, starając się uświadamiać społeczeństwo, że każdy ma prawo do szczęścia oraz szacunku. W artykule wymienione zostały, między innymi, organizacje działające na rzecz planowania rodziny czy stwarzania ludzkich warunków podczas porodu.

Usługi introligatorskie

Oferujemy usługi introligatorskie, które umożliwią wykonanie oprawy klejonej lub szytej, twardej lub miękkiej ze skrzydełkami. Na życzenie klienta wykonujemy szczególne, indywidualne zamówienia, np. na folii błyszczącej, lakierowanym papierze czy tłoczonego materiału. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem dysponuje najnowszymi maszynami i technologiami, które umożliwiają na kompleksowe przygotowanie publikacji. Drukarnia Bernardinum znajdująca się w Pelplinie zaprasza!

Polary firmowe z logo

Proponujemy różnorodne elementy odzieży z nadrukami, haftami i nie tylko. W naszym sklepie internetowym można zakupić praktyczne i wygodne polary firmowe z logo. Tego typu bluzy nie tylko zapewnią ciepło i komfort noszącym je osobom, ale przy okazji będą stanowić przyjemną w odbiorze formę reklamy marki.