Środki masowego przekazu i reklama

Baza głosów

Planujecie Państwo rejestrację audiobooka i zależy Wam na tym, by zatrudnić do niego kogoś z naprawdę profesjonalnym głosem, doskonałą dykcją i wyczuciem słowa? Baza głosów Digital Beast Sound Studio to rozwiązanie, w obrębie którego możecie Państwo liczyć na skorzystanie z usług najlepszych profesjonalistów w tym fachu. Tym samym będziecie mogli być spokojni, że Wasze nagrania lektorskie okażą się zaawansowane i zaintrygują klientów, widzów danego video czy słuchaczy. Działamy na terenie Warszawy.

power bank reklamowy

Najlepszym rozwiązaniem promocyjnym są zapewne ekskluzywne gadżety reklamowe dla firm. Nie znam lepszego sposobu na to, by nie tylko zatrzymać klienta stałego, który zaufał już naszym produktom, jak i nowego klienta, który chętnie skusi się na poznanie naszej marki. Artykuły reklamowe są przeróżne. Można oczywiście postawić na typowe artykuły typu długopisy, notatniki, smycze, czy bardzo popularne w ostatnich czasach – torby.

druk solwentowy

Notesy firmowe to niedroga, skuteczna i elegancka forma promocji każdego przedsiębiorstwa. W naszej drukarni wykonamy dla Państwa ekskluzywne gadżety promocyjne. Jesteśmy przekonani, że nasze wizytówki, teczki i segregatory spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe i estetyczne. Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Fotografia reklamowa Warszawa

Jesteśmy warszawskim studiem zdjęciowym zajmującym się tworzeniem filmów promocyjnych oraz sesji zdjęciowych. Nasza fotografia reklamowa, kulinarna i biznesowa obejmuje nie tylko odpowiednie oświetlenie danego pomieszczenia. To także wykadrowanie obrazu oraz jego późniejszy retusz. Realizujemy również eventowe nagrania marketingowe.

Wizytówki wypukłe

Właściwa prezentacja własnej osoby, jak i samej firmy jest jednym z najważniejszych elementów wszystkich rozmów biznesowych. Wizytówki wypukłe, na powierzchni których można odczuć nadrukowany napis, zdecydowanie pokazują osobę we właściwym świetle. Oferujemy wiele eleganckich modeli na luksusowych materiałach.

plandeki reklamowe

Dla naszych Klientów ze Świdnika, Lublina czy okolic wykonujemy na zamówienie m.in. plandeki reklamowe do wszystkich typów samochodów i przyczepek. Wyprodukować możemy ponadto osłony na łodzie i motorówki, a także na na hale namiotowe. Poza tym nasza oferta obejmuje również druk na szkle - na panelach kuchennych, balustradach czy frontach szaf.

GPEC Praca

Młodzi ludzie bardzo często decydują się na zatrudnienie, które nie zapewnia im wartościowego doświadczenia, ani godnych zarobków. Dzieje się tak, bo nie wiedzą, że już w trakcie studiów mogą znaleźć lepsze zatrudnienie. Praca dla grupy GPEC zapewnia zdobycie doświadczenia i możliwość rozwoju w ciekawej branży.

Zapałki reklamowe

Lista gadżetów, na których można umieścić logo swojej firmy, cały czas się powiększa. Przykładem są zapałki reklamowe. W naszej ofercie dostępne są różne modele ich opakowań, od książeczek aż po długie pudełka kominkowe. Wszystkie wyposażone są w funkcjonalne draski. Klient sam wybiera, jaka grafika zostanie umieszczona na opakowaniu.

torba typu t-shirt

Uniwersalne opakowanie wielokrotnego użytku z niebanalnym wzorem - wszystkie te cechy łączy przygotowana przez nas torba typu t-shirt. To praktyczne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb pozwoli Ci m.in. na przeniesienie ciężkich zakupów ze sklepu. Ciekawym pomysłem jest upiększenie reklamówki specjalnym nadrukiem czy grafiką - przyślij do nas swój projekt i ciesz się efektem końcowym.