Środki masowego przekazu i reklama

Banery reklamowe cennik

Oferujemy druk banerów oraz innych tekstów reklamowych. Nasza działalność opiera się na profesjonalizmie i uczciwości, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie już wielu klientów. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji obejmującej banery reklamowe w różnych wymiarach, zyskasz możliwość współpracy z fachowcami, którzy wszystkie usługi realizują terminowo i skutecznie. Zapewniamy konkurencyjny cennik usług. Zlecając nam druk banerów możesz być pewien, że będziesz zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, które są dostępne na stronie internetowej.

Baza głosów

Planujecie Państwo rejestrację audiobooka i zależy Wam na tym, by zatrudnić do niego kogoś z naprawdę profesjonalnym głosem, doskonałą dykcją i wyczuciem słowa? Baza głosów Digital Beast Sound Studio to rozwiązanie, w obrębie którego możecie Państwo liczyć na skorzystanie z usług najlepszych profesjonalistów w tym fachu. Tym samym będziecie mogli być spokojni, że Wasze nagrania lektorskie okażą się zaawansowane i zaintrygują klientów, widzów danego video czy słuchaczy. Działamy na terenie Warszawy.

power bank reklamowy

Najlepszym rozwiązaniem promocyjnym są zapewne ekskluzywne gadżety reklamowe dla firm. Nie znam lepszego sposobu na to, by nie tylko zatrzymać klienta stałego, który zaufał już naszym produktom, jak i nowego klienta, który chętnie skusi się na poznanie naszej marki. Artykuły reklamowe są przeróżne. Można oczywiście postawić na typowe artykuły typu długopisy, notatniki, smycze, czy bardzo popularne w ostatnich czasach – torby.

Notesy firmowe

Notesy firmowe to niedroga, skuteczna i elegancka forma promocji każdego przedsiębiorstwa. W naszej drukarni wykonamy dla Państwa ekskluzywne gadżety promocyjne. Jesteśmy przekonani, że nasze wizytówki, teczki i segregatory spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe i estetyczne. Więcej informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Contact center Warszawa

Współcześnie koncepcja sprzedaży usług i produktów przy wykorzystaniu telefonów została mocno rozwinięta. Obecnie w skład contact center wchodzą również takie usługi jak: czat internetowy, mailing, kontakt internetowy poprzez witryny www, sms, telefaks oraz kontakt wizualny przy wykorzystaniu telekonferencji. To wszystko składa się na centrum sprzedażowe, którego każda dziedzina jest obsługiwana przez grupę pracowników. Firma UniCall zaprasza do swojego biura w Warszawie wszystkie firmy zainteresowane znalezieniem nowych kanałów sprzedażowych.

Fleksografia

Dziedzina, w której jesteśmy specjalistami to profesjonalna fleksografia. Świadczymy szeroką gamę usług związanych z promocją wszystkich firm, za pomocą najlepszych druków. Zainwestuj w przyszłość swojego przedsiębiorstwa już dziś... Wybierz Wedia Ann! Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do współpracy.