Dzieci i szkolnictwo, Dojrzewanie, Rodzina

prywatne przedszkole warszawa

Jeżeli chcecie państwo zadbać o jak najlepszy rozwój swojego dziecka, pragniemy zaproponować zapisanie go do naszego prywatnego przedszkola w Warszawie. Oferujemy liczne zajęcia, mające na celu rozwój wiedzy i intelektu maluchów, jak również zapewnienie im najlepszej rozrywki. Posiadamy w swoich szeregach wykwalifikowanych nauczycieli, którzy potrafią zorganizować czas dzieciom i prowadzą zajęcia w dwóch językach. Oprócz tego polecamy liczne zajęcia dodatkowe, które rozwiną umiejętności szkraba.

Globus dla dzieci

Idealnym pomysłem dla małego odkrywcy jest globus dla dzieci. Dzięki niemu jesteśmy w stanie połączyć zabawę z nauką i zachęcić naszą pociechę do nauki o świecie. Oferujemy wersje klasyczne jak i te nowoczesne, bo kto powiedział, że globus musi być nudny? Przy pomocy smartfona dziecko może od razu dowiedzieć się o interesującym go kraju ciekawostek poprzez zeskanowanie kodu QR. Zapraszamy do zakupów!

Przedszkole Kraków

Jeśli poszukujecie Państwo dla Waszego dziecka bezpiecznego i przyjaznego miejsca, w którym będzie mogło poznawać świat i doskonale się bawić w gronie rówieśników, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Baśniowa Kraina to Przedszkole Niepubliczne położone w Krakowie. Posiada przestronne, jasne sale, ogromny ogród z placem zabaw, a także dopasowany do potrzeb maluchów program. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry oraz wyśmienite dania, przygotowywane w naszej kuchni.

Dmuchane zamki wynajem

Szukasz oryginalnej atrakcji na rodzinne uroczystości czy firmowe pikniki? Nasza firma oferuje dmuchane zamki na wynajem na terenie całej Polski. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów, zarówno najmłodsi, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nasze produkty są kontrolowane.