Dzieci i szkolnictwo, Dojrzewanie, Rodzina

prywatne przedszkole warszawa

Jeżeli chcecie państwo zadbać o jak najlepszy rozwój swojego dziecka, pragniemy zaproponować zapisanie go do naszego prywatnego przedszkola w Warszawie. Oferujemy liczne zajęcia, mające na celu rozwój wiedzy i intelektu maluchów, jak również zapewnienie im najlepszej rozrywki. Posiadamy w swoich szeregach wykwalifikowanych nauczycieli, którzy potrafią zorganizować czas dzieciom i prowadzą zajęcia w dwóch językach. Oprócz tego polecamy liczne zajęcia dodatkowe, które rozwiną umiejętności szkraba.

Coaching personalny

Nasz gabinet oferuje zarówno coaching personalny, jak i przeznaczony firmom. Specjalizujemy się w doradztwie dotyczącym efektywnego sposobu prowadzenia kariery i zwiększania zadowolenia z życia. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom świadczymy też konsultacje w zakresie psychologii. Spotkania prowadzone są w gabinecie oraz online.

Obóz odchudzający zima

Nadwaga niesie ze sobą nie tylko ryzyko ciężkich chorób. Osoby otyłe są często wyśmiewane i szykanowane, zwłaszcza w szkolnych latach. Odchudzanie dla dzieci w formie kolonii i obozów pozwoli nie tylko na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę kondycji, ale również na nawiązanie nowych znajomości i integrację z rówieśnikami.

przedszkole Gdańsk

O rozwój swojego dziecka należy dbać już od najmłodszych lat. Z tego też powodu wielu rodziców decyduje się na przedszkole. Gdańskie placówki stawiają na wszechstronne nauczanie, dlatego oprócz zabaw są prowadzone dla dzieci programy literackie i badawcze, są zaznajamiane z matematyką oraz z wieloma innymi dziedzinami.

Globus dla dzieci

Idealnym pomysłem dla małego odkrywcy jest globus dla dzieci. Dzięki niemu jesteśmy w stanie połączyć zabawę z nauką i zachęcić naszą pociechę do nauki o świecie. Oferujemy wersje klasyczne jak i te nowoczesne, bo kto powiedział, że globus musi być nudny? Przy pomocy smartfona dziecko może od razu dowiedzieć się o interesującym go kraju ciekawostek poprzez zeskanowanie kodu QR. Zapraszamy do zakupów!

Kursy dla dzieci

Naszym celem jest przekazywanie wiedzy oraz trening umysłu - najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Jedną ze specjalności EDUme są kursy dla dzieci, w trakcie których dbamy o to, aby przekazać im cenne informacje, a także zapewnić rozwój poprzez to, co lubią najbardziej, a więc zabawę. Zapewniamy usługi świadczone przez wykwalifikowanych trenerów oraz pedagogów, którzy mają doskonałe podejście zarówno do przedszkolaków, jak i gimnazjalistów, doskonale znając ich potrzeby i oczekiwania.