Dzieci i szkolnictwo, Dojrzewanie, Rodzina

prywatne przedszkole warszawa

Jeżeli chcecie państwo zadbać o jak najlepszy rozwój swojego dziecka, pragniemy zaproponować zapisanie go do naszego prywatnego przedszkola w Warszawie. Oferujemy liczne zajęcia, mające na celu rozwój wiedzy i intelektu maluchów, jak również zapewnienie im najlepszej rozrywki. Posiadamy w swoich szeregach wykwalifikowanych nauczycieli, którzy potrafią zorganizować czas dzieciom i prowadzą zajęcia w dwóch językach. Oprócz tego polecamy liczne zajęcia dodatkowe, które rozwiną umiejętności szkraba.

Coaching personalny

Nasz gabinet oferuje zarówno coaching personalny, jak i przeznaczony firmom. Specjalizujemy się w doradztwie dotyczącym efektywnego sposobu prowadzenia kariery i zwiększania zadowolenia z życia. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom świadczymy też konsultacje w zakresie psychologii. Spotkania prowadzone są w gabinecie oraz online.

Handmade dla dzieci

Szukając bezpiecznych i dobrej jakości zabawek i akcesoriów dla najmłodszych zachęcamy, by spojrzeć na nasze produkty handmade. Kocyki, zestawy pościeli w różnych wzorach, to idealny prezent dla każdego brzdąca. Oferowane przez nas produkty jak poduszki lub komplet pościeli gwarantują wygodę i piękny wygląd.

smoczki niemowlęce

Wyprawka dla niemowlaka to ubranka, zabawki czy smoczki, a także produkty do spania czy kąpieli, w które zaopatrzyć musi się każdy młody rodzic. Inwestując w produkty oferowane w naszym sklepie, może zostać stworzona kompletna, wysokiej jakości wyprawka dla niemowlaka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Gry edukacyjne dla dzieci

Przygody z Kredziakami uczą i bawią. Wybierzmy się razem w podróż pełną niespodzianek. Na każdym kroku poznajemy nowe rzeczy. Gry edukacyjne to fenomenalna opcja spędzenia czasu - najmłodszym polecamy obserwowanie zwierząt przez lornetkę, starszakom rzucanie kul śnieżnych i łapanie jabłek. Zapraszamy!