Dzieci i szkolnictwo, Dojrzewanie, Rodzina

prywatne przedszkole warszawa

Jeżeli chcecie państwo zadbać o jak najlepszy rozwój swojego dziecka, pragniemy zaproponować zapisanie go do naszego prywatnego przedszkola w Warszawie. Oferujemy liczne zajęcia, mające na celu rozwój wiedzy i intelektu maluchów, jak również zapewnienie im najlepszej rozrywki. Posiadamy w swoich szeregach wykwalifikowanych nauczycieli, którzy potrafią zorganizować czas dzieciom i prowadzą zajęcia w dwóch językach. Oprócz tego polecamy liczne zajęcia dodatkowe, które rozwiną umiejętności szkraba.

Polskie ubranka dla dzieci

Cenisz sobie polskie ubranka dla dzieci? A więc koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, w którym czekają na Ciebie body, śpioszki, kaftaniki, bluzki, spodnie i wiele innych elementów niemowlęcej garderoby. Rodzimi producenci zadbali o każdy szczegół, w tym nietoksyczne barwniki oraz pozbawione alergizującego niklu zapięcia.

zabawki militarne dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu internetowego, dostępne są akcesoria, które z pewnością przypadną do gustu chłopcom niemal w każdym wieku. Oferujemy zabawki militarne dla dzieci, takie jak m.in. kordelasy, miecze czy pistolety laserowe, dzięki którym każdy maluch może poczuć się jak odważny żołnierz, pirat czy policjant.

Pomoc dla chorych dzieci

Zawsze przy rozliczaniu PIT zastanawiamy się na co przekazać 1% podatku. Dla dzieci czy dla osób starszych, a może na pomoc zwierzętom, przyrodzie? Najbardziej popularne są szkoły i domy dziecka. Organizacją, na którą warto przekazać część podatku jest Fundacja Kubuś. Pomaga ona właśnie osobom młodym i niepełnosprawnym.

Siku - modele samochodów

Większość małych chłopców nie wyobraża sobie zabawy bez czterokołowych pojazdów. W naszej ofercie dostępne są modele samochodów – Siku. Są to miniaturowe auta, które do złudzenia przypominają rzeczywiste pojazdy. Dysponujemy różnymi kolorami i rodzajami środków transportu. Oferujemy ambulans, straż pożarną czy furgonetki.