Dzieci i szkolnictwo, Dojrzewanie, Rodzina

prywatne przedszkole warszawa

Jeżeli chcecie państwo zadbać o jak najlepszy rozwój swojego dziecka, pragniemy zaproponować zapisanie go do naszego prywatnego przedszkola w Warszawie. Oferujemy liczne zajęcia, mające na celu rozwój wiedzy i intelektu maluchów, jak również zapewnienie im najlepszej rozrywki. Posiadamy w swoich szeregach wykwalifikowanych nauczycieli, którzy potrafią zorganizować czas dzieciom i prowadzą zajęcia w dwóch językach. Oprócz tego polecamy liczne zajęcia dodatkowe, które rozwiną umiejętności szkraba.

Polskie ubranka dla dzieci

Cenisz sobie polskie ubranka dla dzieci? A więc koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, w którym czekają na Ciebie body, śpioszki, kaftaniki, bluzki, spodnie i wiele innych elementów niemowlęcej garderoby. Rodzimi producenci zadbali o każdy szczegół, w tym nietoksyczne barwniki oraz pozbawione alergizującego niklu zapięcia.

Pomoc dla chorych dzieci

Zawsze przy rozliczaniu PIT zastanawiamy się na co przekazać 1% podatku. Dla dzieci czy dla osób starszych, a może na pomoc zwierzętom, przyrodzie? Najbardziej popularne są szkoły i domy dziecka. Organizacją, na którą warto przekazać część podatku jest Fundacja Kubuś. Pomaga ona właśnie osobom młodym i niepełnosprawnym.

Siku - modele samochodów

Większość małych chłopców nie wyobraża sobie zabawy bez czterokołowych pojazdów. W naszej ofercie dostępne są modele samochodów – Siku. Są to miniaturowe auta, które do złudzenia przypominają rzeczywiste pojazdy. Dysponujemy różnymi kolorami i rodzajami środków transportu. Oferujemy ambulans, straż pożarną czy furgonetki.