Interesy, Transakcje, Handel

Szkolenia biznesowe

Jako firma, która od wielu lat specjalizuje się w rozwoju, pragniemy państwa zachęcić do uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach biznesowych. Jest to możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, które pozwolą wykrzesać nowe pokłady siły z kadry i zespołu pracowniczego oraz dostrzec ciekawe możliwości rozwoju firmy. Dla nas nie straszne są okoliczności, w jakich aktualnie znajduje się spółka. Dzięki kreatywności potrafimy przekuć je w korzystną dla naszej działalności siłę napędową.

Kantor online

Zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług internetowej wymiany walut. Kantor online to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących kupić lub sprzedaż walutę bez konieczności wychodzenia z domu. W ofercie posiadamy funty brytyskie, korony czeskie, jeny japońskie, euro i wiele innych. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich transakcji oraz szybką ich realizację. Aby skorzystać z naszych usług należy zalogować się na stronie internetowej oraz uzupełnić niezbędne dane osobowe i numery kont bankowych. Maksymalny czas, który upłynie zanim pieniądze znajdą się na Waszym koncie to osiem godzin.

Księgowa Poznań

Potrzebna Ci księgowa - w Poznaniu działa biuro rachunkowe, które zatrudnia najlepszych w swoim fachu specjalistów. Rzetelność i skuteczność sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższą jakość usług. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą - nasza księgowa z Poznania jest gotowa do pomocy.

dobry adwokat warszawa

Zapraszamy Państwa na stronę internetową Kancelarii Adwokackiej Jarosława Dąbrowskiego, która działa w Warszawie, na Ursynowie. Jeśli szukają Państwo usług na wysokim poziomie, świadczonych przez kompetentnych prawników, warto zainteresować się przedstawioną przez nas propozycją. Zachęcamy również do kontaktu.

Niszczenie dokumentów

Zatrudniamy wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób wypełnić swoje zadania. Zakład poligraficzny Unobrand świadczy profesjonalne usługi z zakresu niszczenia dokumentów. Kluczową zasadą jest zachowanie absolutnej poufności, dzięki temu zdobyliśmy sobie zaufanie wielu klientów. Posiadamy nowoczesne urządzenia, które w taki sposób obrabiają surowiec, że nie ma możliwości odczytania z nich jakichkolwiek danych.

Wirtualne biuro Kraków

To oczywiste, że na renomę przedsiębiorstwa wpływa również adres jego siedziby. Dlatego nasza firma oferuje wirtualne biuro w Krakowie. Umożliwiamy nie tylko rejestrację działalności pod prestiżowym adresem, ale również proponujemy szereg innych usług. Mówimy tutaj m.in. o profesjonalnej obsłudze korespondencji, której zakres zależy od zakupionego miesięcznego pakietu. Oprócz tego oferujemy wynajem lokalu na godziny. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i sprawdzenia wszystkich korzyści, jakie przygotowało dla Ciebie Vibiuro.

wynajem długoterminowy samochodu

W firmie Alphabet Polska oferujemy wynajem długoterminowy samochodu dla firm. To prosty sposób na zbudowanie floty pojazdów służbowych, bez konieczności inwestowania środków własnych ani zaciągania kredytu. Korzyści dla firmy to przede wszystkim stała miesięczna opłata oraz stałe koszty bieżących napraw i serwisowania. Tutaj nie ponosisz ryzyka związanego ze spadkiem wartości pojazdu po upływie terminu leasingu. Możesz odliczyć VAT od opłaty miesięcznej w kwocie dozwolonej przepisami. Dowiedz się więcej.

sprzątanie biur siedlce

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec. Firma sprzątająca Multi-Efekt zadba o utrzymanie higieny w obiektach służby zdrowia, domach, mieszkaniach oraz zakładach przemysłowych. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych a także czyścimy i krystalizujemy posadzki marmurowe.

Usługi rachunkowe Wrocław

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości usługi rachunkowe. Proponujemy świadczenie profesjonalnych usług rachunkowych, ściśle związanych z księgowością, finansami, kadrami czy raportami menadżerskimi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując fachowe doradztwo i rzetelne wykonywanie zleceń. Nasi klienci doceniają atrakcyjne warunki współpracy, które proponujemy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

dotacje dla firm

EDORADCA świadczy usługi w zakresie pozyskiwania dotacji dla firm na realizację inwestycji, projektów badawczych, projektów łączących w sobie sfery nauki i biznesu, projektów innowacyjnych. Nasza praca opiera się na kilku etapach – określeniu koncepcji projektu, przez co analizujemy jego potrzeby; zbudowaniu strategii finansowej; przygotowaniu projektu unijnego; realizacji projektu, nadzorze nad nim oraz rozliczeniu. W razie potrzeby skonstruujemy dokumentację wymaganą do procesu odwoławczego.

PIT 39

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim narzędzia, które pomogą Państwu w przygotowaniu zeznania podatkowego. Program PIT 39 z poradnikiem jest tym, czego wielu z Państwa potrzebuje. Przeprowadzi przez wszystkie etapy wypełniania formularza oraz usprawni proces przygotowywania zeznania podatkowego.

Pozwolenia na pracę dla obcokrajowców

Emigracja zarobkowa jest zjawiskiem niezwykle częstym i przynoszącym korzyści zarówno zatrudniającemu, jak i zatrudnianemu. Trzeba jednak pamiętać, że w takich sytuacjach konieczne są pozwolenia na pracę dla obcokrajowców oraz odpowiednie oświadczenie. Nasza firma oferuje usługi rekrutacyjne przy doborze kandydatów na różnego rodzaju stanowiska.