Interesy, Transakcje, Handel

sprzątanie biur siedlce

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec. Firma sprzątająca Multi-Efekt zadba o utrzymanie higieny w obiektach służby zdrowia, domach, mieszkaniach oraz zakładach przemysłowych. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych a także czyścimy i krystalizujemy posadzki marmurowe.

Darmowe konto osobiste

Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 26 lat, albo posiadasz jednorazowy wpływ miesięczny wynoszący 1500 złotych, to możesz otworzyć darmowe konto osobiste. Korzystając z usług naszego banku masz możliwość mobilnego dostępu do rachunku. Dzięki temu sprawdzisz swoje wydatki zawsze i wszędzie, a także dokonasz płatności za pomocą telefonu.

Rozliczenia ZUS Szczecin

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowej. Wykonujemy rozliczenia ZUS, ale także zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczeniami miesięcznymi osób prawnych i fizycznych, a także świadczymy obsługę kadrowo - płacową. Nasze usługi rachunkowe świadczymy w naszym biurze w Szczecinie.

Wycena nieruchomości Toruń

Potrzebujesz analizy wartości swojego mieszkania lub gruntu? Wycena nieruchomości i rzeczoznawstwo to nasza specjalizacja. Jako firma działająca w województwie kujawsko-pomorskim, świadczymy usługi także w Toruniu. Podejmujemy się współpracy z osobami prywatnymi, jak i inwestorami czy spółdzielniami mieszkaniowymi.

Usługi notarialne Koszalin

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi notarialne, jak sporządzanie odpisów, wypisów, sprawozdań, pełnomocnictw oraz innych druków, które muszą mieć charakter druku urzędowego aby być respektowane przez organa administracji publicznej. Przyjmujemy w swojej kancelarii położonej w samym centrum Koszalina, dzięki czemu możliwy jest dogodny dojazd.

teczki notarialne

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu wyjątkowych produktów, jakimi są teczki notarialne. Ich kolorystyka, wykończenie oraz materiał, z którego są wykonane, zależą w pełni od wizji klienta. Oferujemy druk w dużych i małych nakładach. Na specjalne życzenie możemy wzbogacić zdobienia artykułu o złocenia oraz tłoczenia 3D.

Szkolenia ADR

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na przeprowadzanie różnego rodzaju kursów. Propozycja firmy to między innymi szkolenia ADR. W swojej kadrze posiadamy prawdziwych fachowców w tej branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Inwestycja w pożyczki

Zajmujemy się udzielaniem kredytów społecznościowych pod budowę osiedla w Wilkowicach. Oferowana przez nas inwestycja w pożyczki pozwala na uzyskanie wysokich zysków dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu - 10,61% w skali roku. Jest również dobrze zabezpieczona poprzez wpis na hipotece gruntu oraz weksel spółki celowej.

Windykacja należności

Jedną z realizowanych przez nas usług, które pozwalają zachować doskonałą kondycję ekonomiczną przedsiębiorstw jest windykacja należności. Elastyczność działania w tym zakresie pozwala na wykorzystanie wszystkich dostępnych narzędzi prawnych. Przekłada się to na wyróżniającą się skuteczność i efektywność działania.

Sprzedaż diamentów

Firma Grosz oferuje Państwu kompleksowe usługi w dziedzinie wyceny i weryfikacji jakości konkretnych kruszców. Naszą specjalizacją są diamenty. Podejmowana przez nas analiza skupia się nie tylko na samym oszacowaniu ich wartości, ale i na doradztwie. Możemy się pochwalić najwyższymi kwalifikacjami - osoba która się tym zajmuje ma na koncie między innymi ukończony kurs w instytucie w Antwerpii. Oprócz tego proponujemy też ich skup oraz sprzedaż, dzięki czemu możecie Państwo się wzbogacić lub zaopatrzyć w wymarzony komponent.