Interesy, Transakcje, Handel

sprzątanie biur siedlce

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec. Firma sprzątająca Multi-Efekt zadba o utrzymanie higieny w obiektach służby zdrowia, domach, mieszkaniach oraz zakładach przemysłowych. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych a także czyścimy i krystalizujemy posadzki marmurowe.

Darmowe konto osobiste

Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 26 lat, albo posiadasz jednorazowy wpływ miesięczny wynoszący 1500 złotych, to możesz otworzyć darmowe konto osobiste. Korzystając z usług naszego banku masz możliwość mobilnego dostępu do rachunku. Dzięki temu sprawdzisz swoje wydatki zawsze i wszędzie, a także dokonasz płatności za pomocą telefonu.

Rozliczenia ZUS Szczecin

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowej. Wykonujemy rozliczenia ZUS, ale także zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczeniami miesięcznymi osób prawnych i fizycznych, a także świadczymy obsługę kadrowo - płacową. Nasze usługi rachunkowe świadczymy w naszym biurze w Szczecinie.

Usługi notarialne Koszalin

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi notarialne, jak sporządzanie odpisów, wypisów, sprawozdań, pełnomocnictw oraz innych druków, które muszą mieć charakter druku urzędowego aby być respektowane przez organa administracji publicznej. Przyjmujemy w swojej kancelarii położonej w samym centrum Koszalina, dzięki czemu możliwy jest dogodny dojazd.

Sprzedaż diamentów

Firma Grosz oferuje Państwu kompleksowe usługi w dziedzinie wyceny i weryfikacji jakości konkretnych kruszców. Naszą specjalizacją są diamenty. Podejmowana przez nas analiza skupia się nie tylko na samym oszacowaniu ich wartości, ale i na doradztwie. Możemy się pochwalić najwyższymi kwalifikacjami - osoba która się tym zajmuje ma na koncie między innymi ukończony kurs w instytucie w Antwerpii. Oprócz tego proponujemy też ich skup oraz sprzedaż, dzięki czemu możecie Państwo się wzbogacić lub zaopatrzyć w wymarzony komponent.

kantor stargard

Punkty, w których wymienisz pieniądze na inne waluty są bardzo przydatne w porządkowaniu domowych finansów. Nasz kantor w Stargardzie Szczecińskim pozwala na wymianę walut po najbardziej aktualnych kursach, szybkie transakcje i miłą obsługę. Punkt wymiany walut warto odwiedzić również przed zagraniczną podróżą.

Biznes za 50 tys

Marzysz o swoim własnym biznesie, ale zawsze odstraszała Cię wysoka kwota, którą musisz zainwestować? Oto rozwiązanie - biznes za 50 tys! Dzięki naszej ofercie możesz w łatwy sposób rozpocząć swoją przygodę z przedsiębiorczością, a jednocześnie nie nadszarpnie to Twojego budżetu. Oferujemy różnorodne pomysły na biznes, które nie wymagają wielkich nakładów finansowych, ale mogą przynieść dużą satysfakcję oraz zyski. Nasza firma zapewnia również wsparcie w trakcie prowadzenia działalności, dzięki czemu masz zapewnioną pomoc i radę w razie potrzeby. Przyjdź do nas i odkryj, jak łatwo można spełnić swoje marzenia o biznesie za 50 tys!

Biofeedback

Zajmujemy się organizacją szkoleń oraz konferencji dla fizjoterapeutów, psychologów i nauczycieli, w szczególności w zakresie pomocy dla niepełnosprawnych czy osób z różnymi dysfunkcjami. Proponujemy również kurs EEG biofeedback, który obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne z obszaru neuroterapii oraz wykorzystania fal mózgowych do leczenia nieprawidłowości układu nerwowego.

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Jeżeli zależy Ci na tym, aby uzyskać ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech i masz z tym problem, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci złożyć wniosek, uzyskać odpowiednie zaświadczenie, objąć jego działaniem także swoich bliskich oraz odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Pomagamy także w innych krajach.