Interesy, Transakcje, Handel

Kantor online

Zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług internetowej wymiany walut. Kantor online to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących kupić lub sprzedaż walutę bez konieczności wychodzenia z domu. W ofercie posiadamy funty brytyskie, korony czeskie, jeny japońskie, euro i wiele innych. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich transakcji oraz szybką ich realizację. Aby skorzystać z naszych usług należy zalogować się na stronie internetowej oraz uzupełnić niezbędne dane osobowe i numery kont bankowych. Maksymalny czas, który upłynie zanim pieniądze znajdą się na Waszym koncie to osiem godzin.

Księgowa Poznań

Potrzebna Ci księgowa - w Poznaniu działa biuro rachunkowe, które zatrudnia najlepszych w swoim fachu specjalistów. Rzetelność i skuteczność sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższą jakość usług. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą - nasza księgowa z Poznania jest gotowa do pomocy.

dobry adwokat warszawa

Zapraszamy Państwa na stronę internetową Kancelarii Adwokackiej Jarosława Dąbrowskiego, która działa w Warszawie, na Ursynowie. Jeśli szukają Państwo usług na wysokim poziomie, świadczonych przez kompetentnych prawników, warto zainteresować się przedstawioną przez nas propozycją. Zachęcamy również do kontaktu.

Wirtualne biuro Kraków

To oczywiste, że na renomę przedsiębiorstwa wpływa również adres jego siedziby. Dlatego nasza firma oferuje wirtualne biuro w Krakowie. Umożliwiamy nie tylko rejestrację działalności pod prestiżowym adresem, ale również proponujemy szereg innych usług. Mówimy tutaj m.in. o profesjonalnej obsłudze korespondencji, której zakres zależy od zakupionego miesięcznego pakietu. Oprócz tego oferujemy wynajem lokalu na godziny. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i sprawdzenia wszystkich korzyści, jakie przygotowało dla Ciebie Vibiuro.

wynajem długoterminowy samochodu

W firmie Alphabet Polska oferujemy wynajem długoterminowy samochodu dla firm. To prosty sposób na zbudowanie floty pojazdów służbowych, bez konieczności inwestowania środków własnych ani zaciągania kredytu. Korzyści dla firmy to przede wszystkim stała miesięczna opłata oraz stałe koszty bieżących napraw i serwisowania. Tutaj nie ponosisz ryzyka związanego ze spadkiem wartości pojazdu po upływie terminu leasingu. Możesz odliczyć VAT od opłaty miesięcznej w kwocie dozwolonej przepisami. Dowiedz się więcej.

sprzątanie biur siedlce

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec. Firma sprzątająca Multi-Efekt zadba o utrzymanie higieny w obiektach służby zdrowia, domach, mieszkaniach oraz zakładach przemysłowych. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych a także czyścimy i krystalizujemy posadzki marmurowe.

dotacje dla firm

EDORADCA świadczy usługi w zakresie pozyskiwania dotacji dla firm na realizację inwestycji, projektów badawczych, projektów łączących w sobie sfery nauki i biznesu, projektów innowacyjnych. Nasza praca opiera się na kilku etapach – określeniu koncepcji projektu, przez co analizujemy jego potrzeby; zbudowaniu strategii finansowej; przygotowaniu projektu unijnego; realizacji projektu, nadzorze nad nim oraz rozliczeniu. W razie potrzeby skonstruujemy dokumentację wymaganą do procesu odwoławczego.

Leasing bez BIK

Jesteśmy siecią partnerską brokerów. Jeśli masz problem z uzyskaniem finansów z powodu negatywnej historii kredytowej, to zapraszamy do zgłoszenia się do nas. Dzięki nasz otrzymasz leasing bez BIK i KRD. Nie weryfikujemy zaległości wobec ZUS czy US, nie przyznajemy ograniczeń wiekowych, a nasza decyzja zawsze przyznawana jest na podstawie oceny indywidualnej.

odszkodowanie po wypadku

Świadczymy pomoc z zakresu dochodzenia zadośćuczynień. Oferujemy wsparcie osobom, które ubiegają się m.in. o odszkodowanie po wypadku. Może być ono wypłacone nawet wtedy, gdy poszkodowany nie spełnił należących do niego powinności, takich jak m.in. zapięcie pasów bezpieczeństwa, czy posiadanie założonego kasku.

Konfekcjonowanie produktów

Czy wiesz, że korzystając z usług przedsiębiorstwa LeanLogis NEW możesz szybko i sprawnie otrzymać towary gotowe do dystrybucji? Naszą specjalnością są usługi z zakresu pakowania. Zajmujemy się między innymi co-packingiem, przepakowywaniem i konfekcjonowanie towaru. U nas zlecisz również etykietowanie oraz znakowanie asortymentu. Proponujemy również takie opcje, jak kontrola jakości, sortowanie, montaż oraz demontaż komponentów produkcyjnych. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy.

Ochrona konsumenta Warszawa

Kancelaria świadczy usługi w zakresie opiniowania i sporządzania umów, tworzenia wniosków, prowadzi także postępowania reklamacyjne. Ochrona konsumenta opiera się o poradnictwo, a także prowadzenie spraw, także w związku z działaniami konkurencji. Kancelaria działa w Warszawie, a także na terenie całego kraju.

Darmowe konto osobiste

Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 26 lat, albo posiadasz jednorazowy wpływ miesięczny wynoszący 1500 złotych, to możesz otworzyć darmowe konto osobiste. Korzystając z usług naszego banku masz możliwość mobilnego dostępu do rachunku. Dzięki temu sprawdzisz swoje wydatki zawsze i wszędzie, a także dokonasz płatności za pomocą telefonu.

Rozliczenia ZUS Szczecin

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowej. Wykonujemy rozliczenia ZUS, ale także zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczeniami miesięcznymi osób prawnych i fizycznych, a także świadczymy obsługę kadrowo - płacową. Nasze usługi rachunkowe świadczymy w naszym biurze w Szczecinie.