Interesy, Transakcje, Handel

sprzątanie biur siedlce

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych usług porządkowych na terenie Siedlec. Firma sprzątająca Multi-Efekt zadba o utrzymanie higieny w obiektach służby zdrowia, domach, mieszkaniach oraz zakładach przemysłowych. Ponadto zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych a także czyścimy i krystalizujemy posadzki marmurowe.

Darmowe konto osobiste

Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 26 lat, albo posiadasz jednorazowy wpływ miesięczny wynoszący 1500 złotych, to możesz otworzyć darmowe konto osobiste. Korzystając z usług naszego banku masz możliwość mobilnego dostępu do rachunku. Dzięki temu sprawdzisz swoje wydatki zawsze i wszędzie, a także dokonasz płatności za pomocą telefonu.

Rozliczenia ZUS Szczecin

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowej. Wykonujemy rozliczenia ZUS, ale także zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczeniami miesięcznymi osób prawnych i fizycznych, a także świadczymy obsługę kadrowo - płacową. Nasze usługi rachunkowe świadczymy w naszym biurze w Szczecinie.

Wycena nieruchomości Toruń

Potrzebujesz analizy wartości swojego mieszkania lub gruntu? Wycena nieruchomości i rzeczoznawstwo to nasza specjalizacja. Jako firma działająca w województwie kujawsko-pomorskim, świadczymy usługi także w Toruniu. Podejmujemy się współpracy z osobami prywatnymi, jak i inwestorami czy spółdzielniami mieszkaniowymi.

Konsulting biznesowy

Wielu przedsiębiorców pyta samych siebie, co mogą zrobić, żeby ich firma zaczęła się prężniej rozwijać. Konsulting biznesowy to usługa, dzięki której być może odkryją nowy model dla działalności gospodarczej. Zespół naszych ekspertów doradzi i podpowie, jakie kroki należałoby przedsięwziąć, żeby zoptymalizować prace zakładu, spółki czy firmy.

Windykacje należności

Windykacja należności na własną rękę jest trudnym i czasochłonnym procesem, który zazwyczaj kończy się fiaskiem. Jako firma windykacyjna z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy Państwu rzetelną i skuteczną windykację należności. Działamy kompleksowo oraz przy wykorzystaniu wszelkich środków dozwolonych prawem.

Leasing samochodów online

Potrzebujesz pojazdu do przedsiębiorstwa, jednak nie chcesz kupować go na własność? Pierwszą myślą zapewne będzie leasing samochodów online. Dlaczego akurat tę opcję warto rozważyć? Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Jedno miejsce pozwoli Ci porównać różne oferty finansowania aut zgodnych z Twoimi preferencjami.

Usługi notarialne Koszalin

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi notarialne, jak sporządzanie odpisów, wypisów, sprawozdań, pełnomocnictw oraz innych druków, które muszą mieć charakter druku urzędowego aby być respektowane przez organa administracji publicznej. Przyjmujemy w swojej kancelarii położonej w samym centrum Koszalina, dzięki czemu możliwy jest dogodny dojazd.

teczki notarialne

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu wyjątkowych produktów, jakimi są teczki notarialne. Ich kolorystyka, wykończenie oraz materiał, z którego są wykonane, zależą w pełni od wizji klienta. Oferujemy druk w dużych i małych nakładach. Na specjalne życzenie możemy wzbogacić zdobienia artykułu o złocenia oraz tłoczenia 3D.

Szkolenia ADR

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na przeprowadzanie różnego rodzaju kursów. Propozycja firmy to między innymi szkolenia ADR. W swojej kadrze posiadamy prawdziwych fachowców w tej branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających słuchaczy.