Gry komputerowe i planszowe

Walizki na kółkach

Dawniej, kwestią całkowicie naturalną było to, iż w nawet najdłuższą podróż zabierano mało poręczne, miękkie torby. Jednak z czasem, dostrzegając rosnącą potrzebę komfortu, zaczęto inwestować w walizki na kółkach, która umożliwiają swobodne przemieszczanie się bez konieczności dźwigania sporego balastu.

maski przeciwpyłowe

Pyły i opary mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Szczególnie narażeni są pracownicy budowlani. W sklepie bis-bhp.pl przygotowaliśmy bogatą ofertę masek przeciwpyłowych tak aby każdy móg zapewnić sobie odpowiednią ochronę. Pamiętaj, że ze zdrowiem nie ma żartów więc jeżeli wykonujesz ryzykowną pracę koniecznie używaj odpowiedniego sprzętu BHP!

dekoracje ślubne kościoła

Firma "Rojek - Decor" specjalizuje się w przygotowywaniu oryginalnych, niepowtarzalnych bukietów, wiązanek okolicznościowych, wieńców, koszy kwiatowych. Oferujemy także kwiaty cięte i doniczkowe. Znajdziecie Państwo u nas różnego rodzaju upominki: wyroby ze szkła i porcelany, maskotki, metaloplastykę, rękodzieło, kartki okolicznościowe. Wykonujemy także dekoracje ślubne kościoła i samochodu.

Waterman

Upominki na specjalne okazje bywają kłopotliwym wyzwaniem. Jeśli szukasz prezentu z okazji awansu, zdanego egzaminu lub przejścia na emeryturę, wieczne pióra będą najlepszą opcją. Eleganckie, stylowe, świadczą o profesjonalizmie. Pióro Waterman to gwarancja solidnego wykonania, precyzyjnego zrobienia stalówki i korpusu, długiego okresu użytkowania. Łączymy nowoczesne mechanizmy z klasycznym designem i dodajemy do tego wykończenia ze szczerego złota. Kupując pióro na prezent, wybierz takie z pudełkiem.

Opony ciągnikowe

Jeśli planujesz wymianę ogumienia w swoim pojeździe rolniczym lub przemysłowym, w ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz produkty odpowiednie dla Ciebie. Oferujemy opony ciągnikowe firmy Apollo, Vredestein czy BKT. Dzięki niem Twój pojazd może łatwiej pracować na grząskiej ziemi, ponosząc o wiele mniejsze ryzyko ugrzęźnięcia.

Serwis ekspresów Warszawa

Oferujemy wsparcie z zakresu naprawy urządzeń marek takich jak m.in Saeco, Gaggia czy Nivona, służących do przygotowywania pełnej aromatu kawy. Nasz serwis ekspresów świadczy usługi na terenie Warszawy i okolic. Możliwe jest także skorzystanie z "dozoru technicznego", obejmującego m.in. mycie ciśnieniowe urządzenia.

Zwalczanie gryzoni

Zajmujemy się profesjonalną dezynsekcją, deratyzacją oraz fumigacją. W skład proponowanych przez nas usług wchodzi zwalczanie gryzoni i owadów, a zatem szkodników zagrażającym rosnącym plonom lub przechowywanej żywności. Zlecenia realizujemy kompleksowo oraz z użyciem bezpiecznych dla człowieka, skutecznych środków chemicznych.

Beczki metalowe

Oferowane produkty są wykonane z tworzyw sztucznych oraz plastiku i spełniają wszystkie niezbędne normy. W asortymencie posiadamy beczki metalowe z deklem, wiekiem oraz korkami. Każdy z produktów został uprzednio odpowiednie przygotowany i może być wykorzystany w wielu branżach np. transportowej, czy logistycznej.

Zestawy piśmiennicze z grawerem

Świetnym pomysłem na prezent w dobrym guście są zestawy piśmiennicze z grawerem. Idealne dla przedsiębiorców, księgowych oraz osób, które na co dzień używają artykułów do pisania. Komplety są personalizowane - stylowe pióra kulkowe oraz długopisy wykonywane są z dowolnym napisem. Produkty są zamknięte w eleganckich piórnikach lub pudełkach.