Sprzęt komputerowy

Czujnik optyczny

Na sukces naszego przedsiębiorstwa złożyło się wiele czynników. Do jednych z nich należy współpraca z najlepszymi producentami urządzeń pomiarowych oraz detekcyjnych, wśród których znalazły się m.in. takie marki jak Phoenix Contact, Micro Detectors, Sensopart, Mean Well oraz Murr Elektronik. Dzięki temu możecie być pewni, że oferowany przez nas czujnik optyczny sprawdzi się bez zarzutu. Oprócz niego posiadamy również przetwornice częstotliwości, jonizatory oraz inne rozwiązania technologiczne. Sprawdź nas już teraz!

Zmiękczacze wody

Zmiękczacze to urządzenia, które zyskują ostatnio coraz większą popularność. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości rozwiązania, które skutecznie wyeliminują zjawisko twardej wody. Zapewniamy bezproblemowe funkcjonowanie urządzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Formy wtryskowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi oraz form wtryskowych, które doskonale nadają się do produkowania rolet, karniszy, stojaków oraz różnego rodzaju akcesoriów kuchennych. Polecamy wyroby, które powstają z wykorzystaniem zaawansowanych technologii oraz nowoczesnych maszyn. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem gwarantują solidne wykonanie przejawiające się w trwałości, odporności na uszkodzenia oraz działanie bardzo wysokich temperatur. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wynajem wózków widłowych

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Romax, zajmującej się wynajmem wózków widłowych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem modeli marki Nissan - producenta, który jest gwarancją niezawodności i najwyższej jakości. Dysponujemy rozbudowaną flotą modeli o najlepszych parametrach technicznych, co pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań.

zawiasy listwowe

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów firmy Mesan, które sprawdzą się w różnych dziedzinach przemysłu (np. transport drogowy, klimatyzatory czy urządzenia i maszyny dla przemysłu spożywczego). W ofercie firmy Stanley znajdziesz uchwyty, klamki, zamki, uszczelki, stopki regulacyjne i zawiasy listwowe. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów i przygotowane są do różnego montażu - możesz nitować, przykręcać czy spawać. Sprawdź na stronie Stanley parametry naszych akcesoriów i zamów.

Wciągniki

Nasza firma kieruje swoją ofertę do przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu oraz do firm działających w branży budowlanej lub telekomunikacyjnej. Można u na nabyć m.in. nowoczesne wciągniki dźwigniowo-zapadkowe. Są to urządzenia wykonane bardzo starannie z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu działają one zawsze niezawodnie i wydajnie. Szczegółowych informacji technicznych opisujących nasz asortyment należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Czujniki ruchu

W jaki sposób sięgnąć po efektywne metody oszczędzania? Wystarczy skorzystać z oferty naszego przedsiębiorstwa. Proponujemy m.in. zakup czujników ruchu. Są to urządzenia, które pozwolą zmodyfikować działanie sieci oświetlenia. Szczególnie przydatne okazują się w przedsiębiorstwach oraz pomieszczeniach biurowych, które nie są przez cały czas używane. W momencie użytkowania urządzenia te zaktywizują oświetlenie. W naszym asortymencie znalazły się rozwiązania ze zróżnicowanym kątem diagnozy pomieszczeń (nawet do 360 stopni).

Zgrzewarka do folii

Nasza firma Awmpak prowadzi sprzedaż nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do pakowania towaru różnego typu. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się między innymi zgrzewarki do folii, które pozwalają na sprawne i mocne spojenie materiału w krótkim czasie. Są to maszyny wyróżniające się precyzyjną i wydajną pracą. Są niezawodne i proste w obsłudze, dzięki czemu spełniają oczekiwania każdego z naszych Klientów. Zapewniamy szeroki wybór modeli, dostępnych w wyjątkowo korzystnych cenach, pozwalających na udany zakup.

Allen Bradley

Nasza firma oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne z zakresu automatyki przemysłowej renomowanych marek, takie jak np. wysokiej klasy sterowniki Allen Bradley. Są to niezawodne urządzenia dla małych i średnich aplikacji, które znacznie zwiększają wygodę użytkowania różnego rodzaju maszyn i urządzeń.

Fotowoltaika dotacje

Chcielibyście Państwo pozyskiwać energię w ekologiczny sposób, a do tego czerpać z tego realne finansowe zyski? W takim razie świetnym rozwiązaniem będzie dla Was fotowoltaika! Dotacje unijne, których otrzymanie postaramy się Wam zapewnić, jeszcze ograniczą koszty związane z instalacją, a producenci zapewniają, że sprzęt niemal równie sprawny jak na początku będzie nawet po dwudziestu pięciu latach. W naszej firmie świadczymy kompleksową obsługę w tym zakresie, od teoretycznych analiz po budowę i obsługę gwarancyjną.

Serwis automatyki przemysłowej

Zajmujemy się m.in. projektowaniem i modelowaniem 3D oraz prowadzimy serwis automatyki przemysłowej. Przeprowadzamy dokładną i fachową diagnostykę maszyn produkcyjnych, pomiarowych, kontrolnych i wykonawczych, oraz systemów komunikacji, modułów i sterowników. Zapewniamy pomoc zarówno wynikającą z gwarancji, jak i pogwarancyjną.

Damski smartwatch

Chcecie Państwo zaopatrzyć się w niedrogi cyfrowy gadżet, który zapewni Wam ogromne możliwości? Nasz sklep ze smartwatchami oferuje zróżnicowane modele tych cyfrowych zegarków, które pozwolą Wam na satysfakcjonujące korzystanie z takich funkcji jak surfowanie po internecie czy wykonywanie połączeń telefonicznych. Ponadto zaimplementowane w nie są też liczne inne funkcje, jak choćby krokomierz. Oferujemy zarówno modele damskie jak i męskie a także dla dzieci. W naszym asortymencie znajdziecie też Państwo między innymi drony oraz kamery sportowe a także samochodowe.

wagi samochodowe

Dostępne w naszym asortymencie wagi samochodowe, to idealne elementy do wyposażenia różnego rodzaju hal, magazynów, czy nawet warsztatów oraz stacji kontroli pojazdów. Charakteryzuje je wysoka jakość, a także funkcjonalność podczas działania. Jeśli zatem szukasz tak praktycznych i najlepszych sprzętów - to właśnie je znalazłeś.